08 Желтоксан 2018
67

Ашық сабақ кестесі

01 қыркүйек  2018 жыл № 45

 

«Оқу-тәрбие құжаттарын бекіту туралы»

 

   2018-2019 оқу жылының оқу-тәрбие үдерісін сапалы жүргізу мақсатында

Б Ұ Й Ы Р А М Ы Н:

1.Оқу-тәрбие үдерісі 13.05.2016 жылғы ҚР Үкіметінің № 292 қаулысымен бекітілген техникалық және кәсіптік білім беру стандартына сәйкес ұйымдастырылсын.

2.Педагогикалық кеңестің 31.08.2018 жылғы № 1 хаттамасының қаулысына сәйкес оқу-өндірістік жұмыстың, оқу жұмысының, оқу-тәрбие және оқу-әдістемелік жұмыстардың жоспарлары бекітілсін.

3.Әдістемелік кеңестің 01.09.2018 жылғы № 1 хаттамасының қаулысына сәйкес пәндік-циклдық комиссия жоспарлары және олардың ашық сабақтары мен пәндік декадаларды өткізу кестелері бекітілсін.

4.Осы бұйрықтың орындалуын қадағалау пәндік циклдық комиссия жетекшілеріне және салалары бойынша жауапты директордың оқу жұмыстары жөніндегі орынбасары Ж.Кибекбаеваға, директордың оқу-өндірістік жұмыстары жөніндегі орынбасары Қ.Арзақыновқа, директордың оқу-тәрбие жұмыстары жөніндегі
орынбасары А.Мусаевқа, аға шебер Қ.Орынбасарға  жүктелсін.

Ашық сабақ  кестесі мен пән апталықтарының кестесі  қосымша  3  бетте  тіркелді.

 

                        

 

Колледж директоры:                                    Т.Исмайлов 

 

«Бекітемін»

                                                                                                Колледж директоры:             Т.Исмайлов

 

                                                                                                                        

2018-2019  оқу  жылында  өткізілетін  ашық сабақтар  кестесі

 

Р/с

Өткізілу мерзімі

Пәні

Оқытушы

Өндірістік оқыту шебері

Өндіріс сабақ

Панорамалық сабақ

1

Қазан

Орыс тілі

Дене тәрбиесі

Тағам технологиясы

Алмаева Ж

Қалыбаев Қ

Ибайдаева Б

-

-

2

Қараша

Шет тілі

Шет тілі

Шет тілі

Шет тілі

Еркужаева Ш

Ибрашева Т

Төкен А

Махсутова Г

Алаватдин Р

Қорғанбаев А

Өмірбек Ә

-

3

Желтоқсан

Қазақстан тарихы

Нарықтық экономика

Дене тәрбиесі

Арнаулы технология

Ішкі жұқпай.аурулар

Шыраева Ж

Суханберді Г

Ерғазы Б

Өмірзақов Н

Рысбаев Ш

Байкөбекова

Аденов Е

Нұржігіт Ж

Жұбай Қ

-

4

Қаңтар

Орыс тілі

Электротехника

Дене тәрбиесі

Дене тәрбиесі

Өзін-өзі тану

Тәжімұрат Ғ

Әміреев А

Жамалов Ғ

Боданов Ж

Тәжібекова С

Нұрмаш А

Маманова З

Ильясов Н

Жетеулиев Т

Махамбетжанов Б

Сатаров Қ

Мамбетов Н

5

Ақпан

Қазақ тілі

Қазақ тілі

Физика

Математика

Математика

Химия

Биология

Информатика

Информатика

Ысмағұл Ж

Ертасова Г

Оспанова А

Жаңылова Г

Таңжарықова Ғ

Кененбаева Ж

Құрмашева С

Медетова А

Ильясова А

Піржанов А

Қарабалаева Э

 Қарасай Г

-

6

Наурыз

Цитология

Автомобиль құрылысы

Ұзақбаева Р

Саниязов Е

Сереев Б

Есенов С

Абдуллаев Д

Исмайлов Д

-

7

Сәуір

Арнайы технология

Елеуова Г

Джумажанова Г

-

8

Мамыр

 

 

Айтпаев Қ

Бегалиев Қ

 

 

 

 

 

 

Директордың оқу жұмыстары жөніндегі орынбасары:                             Ж.Кибекбаева

 

Директордың оқу-өндірістік жұмыстары жөніндегі орынбасары:           Қ.Арзақынов

 

                                                                                                     

 

 

 

                                                                                                                                «Бекітемін»

                                                                                                Колледж директоры:             Т.Исмайлов

 

                                                                                                                          

2018-2019  оқу  жылында  өткізілетін  пән апталықтары мен мамандық конкурстарының  кестесі

 

Р/с

Атауы

Өткізілу мерзімі

Жауапты орындаушылар

1

Гуманитарлық-қоғамдық  пәндер бірлестігінің апталығын  өткізу.

Қыркүйек

Желтоқсан

Алмаева Ж – бірлестік жетекшісі.

Ысмағұл Ж

Ертасова Г

Тәжімұрат Ғ

Ерғараева Л

Еркужаева Ш

Махсутова Г

Ибрашова Т

Шыраева Ж

Суханберді Г

2

Жаратылыстану пәндер бірлестігінің апталығын өткізу

Ақпан

Оспанова А –бірлестік жетекшісі

Жаңылова Г

Таңжарықова Ғ

Кененбаева Ж

Құрмашева С

Медетова А

Ильясова А

3

Эстетикалық пәндер бірлестігінің апталығын өткізу

Сәуір

Сағымбаев М- бірлестік жетекшісі.

Ерғазы Б

Жамалов Ғ

Қалыбаев Қ

Боданов Ж

Тәжібекова С

4

«Пісіру ісі» мамандығы бойынша колледжішілік «World Skills» конкурсы

Қазан

Ибайдаева Б – бірлестік жетекшісі.

Оразымбет К

Изенәлі Қ

Пржанов Ә

Мамбетов Н

5

«Ветеринария» мамандығы бойынша колледжішілік «World Skills» конкурсы

Қазан

Ибайдаева Б – бірлестік жетекшісі.

Рысбаев Ш

Ұзақбаева Р

Жұбай Қ

6

«Ғимараттар мен құрылымдарды салу және пайдалану» мамандығы бойынша колледжішілік «World Skills» конкурсы

Қараша

Ибайдаева Б – бірлестік жетекшісі.

Елеуова Г

Айтпаев Қ

Бегалиев Ж

Ақбаев М

Нарымбетов А

 

7

«Тамақтандыруды ұйымдастыру»  мамандығы бойынша колледжішілік «World Skills» конкурсы

Қараша

Ибайдаева Б – бірлестік жетекшісі.

Қарабалаева Э

 

8

«Ауылшаруашылық жабдықтарын пайдалану, жөндеу және күту» мамандығының конкурсы

        Қараша

Джумажанова Г – бірлестік жетекшісі

Арзақынов Қ

Орынбасар Қ

Жолмаханова А

Әліқуанышева Ж

Сатаров Қ

Абдуллаев Д

Телағысқызы Н

9

«Автокөліктерді жөндеу, пайдалану және күту шебері» мамандығының конкурсы

Қараша

Байкөбекова Г– бірлестік жетекшісі

Джумажанова Г

Арзақынов Қ

Орынбасар Қ

Саниязов Е

Ильясов Н

Мырзабаев Н

Исмайлов Д

Сереев Б

Қорғанбаев А

10

«Жол құрылыс машиналарын техникалық пайдалану» мамандығының конкурсы

Сәуір

Байкөбекова Г– бірлестік жетекшісі

Джумажанова Г

Арзақынов Қ

Орынбасар Қ

Өмірзақов Н

Махамбетжанов Б

Жадырасынов Ш

Шынберген А

 

 

 

 

Директордың оқу жұмыстары жөніндегі орынбасары:                             Ж.Кибекбаева

   

 

Мемлекеттік бағдарламалар